Wakacje. Urlop

Wakacje

Wybieram się na wakacje a wrócę dopiero wtedy, gdy wygubię większość handlarzy i gdy znajdę nowy pomysł na kontynuację. Jaka będzie przyszość PAC tego jeszcze nie wiem. Może czytelnicy zasugerują jakiś rewolucyjny(!) koncept i będą chcieli włączyć się do przedsięwzięcia? Czekam na sugestie. Listy wszystkie czytam i chyba na wszystkie odpowiadam na forum lub prywatnie.

Urlop

Kilkoro czytelników prosiło aby obecna zawartość Polish Art Corner pozostała otwarta (tak będzie). Kilkoro prosiło by kontynuować blog w obecnej formie (tak nie będzie). Jeden wyraził opinię, że czeka z niecierpliwością na zamknięcie tego badziewia (złudne nadzieje handlarza). W sumie zdecydowałem, że forma musi się zmienić i od kwietnia nowych wpisów takich jak dotychczas proszę się nie spodziewać. Obecna forma blogu, w której ja przedstawiam nowości, zaś czytelnicy, domy aukcyjne i inni blogerzy czytają wpisy i mają mnie generalnie w dupie, już dawno się przeżyła. So long!

One thought on “Wakacje. Urlop

  1. Z wielkim szacunkiem odnosząc się do ciężkiej pracy jaką Pan wykonał przez lata , wyrażam lekki niepokój iż coś dobrego się kończy. Zatem mam nadzieję, że z nowymi pomysłami – czytelników, Pana czy kogokolwiek :-)- uda się przeskoczyć na wyższy poziom , który to i Pana i nas czytelników będzie satysfakcjonował. pozdrawiam Szymon Witkowski

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s