About

Przedmiotem mojego zainteresowania są prace malarskie, rzeźbiarskie i rzemieślnicze artystów związanych z polską kulturą jakie pojawiają się na zagranicznych rynkach aukcyjnych. Jestem kolekcjonerem i sam poluję na dobre prace.

Prezentowane prace wybieram subiektywnie a moje komentarze nie wszystkim mogą sie podobać. Pisząc, kieruję się dobrem kolekcjonerów a nie domów aukcyjnych czy galerii. Nie współpracuję z żadnym domem aukcyjnym, galerią czy blogiem o podobnym charakterze. Proszę nie odczytywać moich kometarzy jako ‘kciuk do góry’ lub ‘kciuk do dołu’ bo byłoby bardzo nieuczciwe i nieodpowiedzialne danie sygnału za którym nie stoją moje pieniądze lecz pieniądze innych osób. Proszę nie kierować się moimi uwagami przy rozważaniu własnych zakupów a jedynie swoją wiedzą i grubością własnego portfela. Wiekszość fotografii pochodzi z katalogów domów aukcyjnych oraz z muzeów.

Polishartcorner nie ma powiązania z żadnym portalem społecznym (facebook, twitter, etc). Również, żadna z osób czy organizacji używających tę nazwę nie jest związana z moim blogiem http://www.polishartcorner.com

Wszystkie uwagi czytelników czytam lecz publikuję jedynie te uzupełniające moje wpisy. Można prywatnie się ze mną kontaktować: polishartcorner(et)gmail.com

10 thoughts on “About

  1. Witam ponownie na internetowych stronach.Jeżeli znajdzie Pan miniatury portretowe związane z Polską ,polecam się życzliwej pamięci.
    Marek Klimek

  2. Dobry wieczór, obraz „Rybak” Leona Wyczółkowskiego znajduje się obecnie w galerii Muzeum Herbsta w Łodzi (nie ma go w spisie obrazów MN w Warszawie). Pozdrawiam i śledzę wszystkie wpisy na bieżąco, dużo przydatnych informacji.

    • Art Torg sprzedaje jedynie słabej jakości gówniane falsyfikaty polskich malarzy. Tak był do tej pory, tak jest teraz i pewnie tak będzie w przyszłości.

  3. SDA aukcja Sopot 25-08-2018 Matejko poz.20 Kramsztyk poz. 78 Oba sprzedane warunkowo tzn* Pozdrawiam serdecznie AK

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s